Baza LGD ENRD — Poradnik dla LGD

Zespół Punktu Kontaktowego ENRD zaprosił kierowników Lokalnych Grup Działania (LGD), za pośrednictwem automatycznie rozsyłanej wiadomości e-mail, do zarejestrowania się w bazie LGD i nawiązania kontaktu z innymi grupami na obszarze całej Europy.

Baza LGD ENRD pozwoli Twojej grupie tworzyć sieci kontaktów i współpracować z tysiącami innych lokalnych grup działania. Możesz również tworzyć oferty współpracy i szukać partnerów do projektów na terenie Europy, korzystając z narzędzia do wyszukiwania partnerów w ramach RLKS.

Aby przyjąć nasze zaproszenie, kliknij odnośnik w wiadomości e-mail (ważny tylko przez 30 dni) i utwórz konto wymagane do kontynuowania.

Po utworzeniu konta nastąpi automatyczne przekierowanie do strony umożliwiającej zaktualizowanie profilu LGD i utworzenie ofert projektów współpracy w ramach RLKS.

Przeczytaj nasz Poradnik dla LGD zawierający szczegółowe informacje na temat:

  • tworzenia konta;
  • aktualizowania profilu LGD online;
  • tworzenia dla swojej LGD ofert współpracy w ramach RLKS.

Przeczytaj Poradnik dla LGD w jednej z dostępnych wersji językowych: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskimpolskim i rumuńskim.

Ważne: celem powyższych narzędzi jest ułatwianie nawiązywania kontaktów i współpracy w obrębie całej Europy, dlatego zachęcamy do udostępniania informacji w języku angielskim!

 

Logo ENRD

Materiał promocyjny

Pomóż nam rozpowszechnić słowo!

Udostępnij naszą ulotkę z bazą danych LGD w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i polskim.