Punkt Kontaktowy ENRD

Punkt Kontaktowy (PK) ENRD jest jedną z dwóch jednostek wspomagających pracę Europejskiej Sieci na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) wspólnie z Europejskim Punktem Informacyjnym ds. Oceny Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Pracujący w Brukseli stały podstawowy zespół korzysta z pomocy dużej grupy ekspertów oferujących wiedzę i pomoc w rozmaitych dziedzinach związanych z rozwojem obszarów wiejskich.

Zapraszamy do śledzenia informacji oraz angażowania się w prace Punktu Kontaktowego ENRD:

  • Ogólne pytania prosimy kierować na adres: info@enrd.eu.
  • Podziel się wieściami, poglądami i historiami, wysyłając wiadomość na adres: editor@enrd.eu.

Punkt Kontaktowy ENRD

Rue de la Loi 38
B – 1040 Bruksela
Belgia
Tel. +32 2 801 38 00

Zespół Punktu Kontaktowego ENRD

Zespół ds. Zarządzania i koordynacji horyzontalnej

John

John Grieve

Kierownik zespołu
john.grieve@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 13
Paul

Paul Soto

Senior Policy Expert
paul.soto@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 01
Fanny

Fanny Pauwel

Asystent ds. księgowości
fanny.pauwel@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 03

Fiorella

Fiorella Giorgiani

Kierownik kontraktu
fiorella.giorgiani@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 00
Réjane

Réjane Dufrasnes

Specjalista ds projektu
rejane.dufrasnes@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 00

Zespół ds. pogłębiania wiedzy

Flavio

Flavio Conti

Analityk ds. polityki
flavio.conti@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 06
Laura

Laura Jalasjoki

Analityk ds. polityki
laura.jalasjoki@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 08
Enrique

Enrique Nieto

Analityk ds. polityki
enrique.nieto@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 16
Carlos

Carlos de La Paz

Analityk ds. polityki
carlos.delapaz@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 09

Zespół ds. dzielenia się wiedzą

Kostas

Kostas Zapris

Kierownik ds. sieci oraz IT
kostas.zapris@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 15
Sandrine

Sandrine Duquenoy

Specjalista ds. Stron internetowych
sandrine.duquenoy@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 10
Tim

Tim Hudson

Ekspert multimedialny
tim.hudson@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 09
Elena

Elena Di Federico

Menedżer publikacji
elena.difederico@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 07
Siobhan

Siobhan Dillon

Redaktor
siobhan.dillon@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 07

Zespół ds. wymiany i współpracy

David

David Lamb

Analityk ds. polityki
david.lamb@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 22
Veronika

Veronika Korčeková

Analityk ds. polityki
veronika.korcekova@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 14
Kasia

Kasia Panfil

Analityk ds. polityki
kasia.panfil@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 03
Roxana

Roxana Vilcu

Specjalista ds. Polityki
roxana.vilcu@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 11
Peter

Peter Toth

Analityk ds. polityki - LEADER
peter.toth@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 04
Susan

Susan Grieve

Analityk ds. polityki - LEADER
susan.grieve@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 04
Pilar

Pilar Arcas

Wydarzenia i Kierownik biura
pilar.arcas@enrd.eu
+32 (0)2 801 38 05